Log Out Log In

 TRX 

Cvičení pro všechny svaly těla pomocí speciálního závěsného systému.

TRX je speciální Suspension Training fitness styl cvičení, který je schopen procvičit všechny partie s možností cílených cviků zaměřených na problémové partie, které v běžných fitness centrech těžko procvičíte a to bez použití činek, kladkových strojů či jiných "klasických" postupů, které znáte z ostatních fitness center.

TRX byl vyvinut předními lékařskými a sportovními kapacitami speciálně pro americké vojenské a speciálními jednotky. TRX plně ve světě využívají profesionální sportovci, vojenské a policejní oddíly, outdoorová centra a provozovatelé bootcampu. 

Co znamená TRX ?

Význam těchto tří písmen je zkratka pro Total–body Resistence Exercises.

Jak TRX funguje?


TRX je závěsný systém, který se skládá z nastavitelných popruhů. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce a druhá je zavěšena na TRX. Díky sklonu těla k podložce se dá jednoduše manipulovat se zátěží. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla. Proto je vhodný opravdu pro každého! 

Proč zrovna TRX cvičení ?

Cvičení na TRX se může zdát snadné!? Opak je ale pravdou.TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli! Cvičením s TRX výborně procvičíte koordinaci těla, každý cvik je proveden za pomocí zpevnění celého těla a rovnováhy. 

GO Fitness, Moskevská 25/369, Praha 10 Vršovice
zastávka tram. 22, 4 - Vršovické náměstí, kontaktní formulář
Tvorba webových stránek na míru - Web Developers®.EU